Kniha Lovci Diamantových stínů

Kód: 9788073222215
269 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
7.12.2022

Detailní informace

Detailní popis produktu

Richard Marks vypráví dobrodružný příběh, ke kterému našel inspiraci za svého dlouholetého pobytu v Africe.

Předlouhou pro knihu byli skuteční lidé a skutečné události. Zažijte si přeneseně pohled na Afriku z lepší i horší stránky v poutavém příběhu.

Christo McKenzie se musí vyrovnat nejen s náhlou smrtí svého otce, ale i s tím, že ho celý svůj dosud pohodlný život měl za někoho úplně jiného.

Americký advokát newyorských bossů léta obhospodařoval na jiném kontinentu utajený zdroj obživy, což jeho syn na vlastní kůži a za drsných podmínek zjišťuje v nevyzpytatelném africkém buši a městech východního pobřeží černého kontinentu. Na vyprahlých afrických planinách platí jasný zákon – slabší vždycky, dřív nebo později, zemře. Christo brzy pochopí, že tento zákon platí pro všechny. Poutavý román, ve kterém nechybí drsné scény z temného prostředí pašeráků diamantů, ale ani milostné vztahy a vzrušení z loveckého safari.

    • Formát: 130 x 205 mm

    • pevná vazba s přebalem

    • 288 stran

    • Autor: Richard Marks

Ukázka z knihy:

Mezitím se úplně rozednilo a buš okolo se začala probouzet. Z protějšího břehu se přišla napít rodina prasat bradavičnatých a kousek od nich z křoví nedůvěřivě pozoroval okolí nádherný samec kudu, kterého prozradil lehký pohyb hlavou.

Christo ten pohyb zpozoroval. Bylo mu divné, že zvíře kouká do koruny stromu kousek od něho. Vzdálenost ke druhému břehu byla opravdu značná, vzal si tedy dalekohled a zadíval se na strom, který kudu označil svým pohledem.

Christo zatajil dech. Rukou naznačil Noemi, ať jde k němu, a stále se díval do dalekohledu. Podal jí ho se slovy: ,,Tam na druhém břehu, přímo nad těmi prasaty je strom. Koukni se do koruny, na pravé straně hned na druhé větvi je levhart, „ tiše šeptl Christo a nastavil tvář tak, aby cítil, odkud vane vítr. Nic necítil, kopl tedy lehce nohou do prachu na zemi. Zvedl se obláček a pomalu těsně nad zemí plul směrem od řeky.

„Vidíš?“ ozval se Christovi za zády Vincent.

Christo se na něho otočil a kývl hlavou. Jedno z prasat najednou zvedlo hlavu a rypákem zkoumalo okolí. Christo vzal Noemi dalekohled a zadíval se na levharta. Zvíře lehce hýbalo předními tlapami, mrskalo ocasem a pohledem jako by hypnotizovalo prase pod sebou. Jen vteřiny ho dělili od útoku.

„Wow! “ Vyhrkl Vincent. Levhart zaútočil, celou svou vahou se vrhl ze stromu přímo na jedno z prasat. Bylo slyšet, jak zvíře strachy a bolestí kvičí. Levhart zasekl své mocné tlapy po obou stranách šíje uloveného zvířete a zakousl se mu do temene.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dárkové zboží
Chci dárek pro: Dědečka, Tatínka, K pasování na myslivce, K pasování krále honu
Typ dárku: Praktické dárky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: