Kariéra

Odborný prodejce- přebíjení, zbraně, sportovní střelba

Šubrt cz s.r.o.

Místo práce

Kněžskodvorská 2558, České Budějovice, 37021

Druh pracovního poměru

plný úvazek

Nabízený plat

25.000-35.000

Koho hledáme

kolegu který bude mít na starosti rozšíření naší nabídky zboží o segment přebíjení střeliva a sportovní střelbu včetně samonabíjecích zbraní

Náplň práce

poradenství zákazníkům

Hledání zajímavých produktů na světovém trhu

příjem zboží, komunikace s výrobci

drobná administrativa

objednávky zboží

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práce na HPP

Zvyšování kvalifikace formou odborných školení

Atraktivní zaměstnanecké slevy na nákup zboží/služeb

Motivující platové ohodnocení dle dosažených výsledků

Zajímavé a dynamické zaměstnání

Možnost učit se novým věcem

Příjemné pracovní prostředí

Stravenky

Mladý kolektiv

Možnost testování nových technologií a produktů (taktické, termovizní, střelecké vybavení)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jsme přední prodejci v oblasti loveckých potřeb v ČR. Zastupujeme několik světových výrobců zde v ČR  z oblasti nočního vidění, termovizních přístrojů, oblečení a zbraní. V nabídce máme široký sortiment výrobků s nejnovějšími technologiemi od výrobců z celého světa. Na trhu máme více jak 20 let zkušeností a přinášíme nové trendy/technologie na český trh.

Rádi u nás uvítáme schopné a pozitivní lidi, kteří jsou na stejné vlně jako my a kteří mají chuť se dále rozvíjet a posouvat věci dál.

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

SŠ vzděláním

Nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Počet zaměstnanců

1

Osobní předpoklady a dovednosti

Aktivní přístup, spolehlivost a zodpovědný přístup k práci

Výborné komunikativní schopnosti

Uživatelskou znalost práce s PC

Samostatnost, pečlivost, důslednost

Anglický jazyk výhodou

Záliby sportovní střelba, přebíjení, outdoorové aktivity výhodou

Zbrojní průkaz

Trestní bezúhonnost

Tato pozice je spíše vhodná pro muže.

Nástup možný ihned.

Životopis zasílejte na e-mail zbrane@subrt.cz Váš životopis bude v následujících 5 pracovních dnech posouzen odpovědným pracovníkem. Jestliže se Vaše kvalifikační předpoklady budou shodovat s našimi potřebami, budeme Vás kontaktovat. Pokud od nás neobdržíte do stanoveného termínu žádnou zprávu, nepostupujete do dalšího kola výběrového řízení.