Multifunčkní svítilna 6v1 Uodi Nextool

Kód: NE20030
Novinka
Značka: Nextool
1 499 Kč
Skladem (20 ks)
Můžeme doručit do:
3.8.2021
Multifunkční svítilna 6v1 Uodi Nextool

Detailní informace

Detailní popis produktu

Multifunčkní svítilna 6v1 od značky Nextool je výborným pomocníkem na cesty, skrývá v sobě 6 funkcí, které využije na různé příležitosti.

6 funkcí, které svítilna v sobě má:

Přední svítilna - má tři nastavitelné stupně. Nejvyšší z nich má světelný tok 1000lm a světelný kužel při nich dosáhne vzdálenosti 240 metrů. Střední stupeň má 180lm a nejnižší má 40lm. Podle nastaveného stupně vydrží zdroj baterky od 2.5 hodiny do 24 hodin.

Teleskopické ostření - Technologie teleskopického ostření (nastavitelná šířka a dosah kužele světla) u přední svítilny redukuje ztrátu světla a zvyšuje účinnost svítilny.

Postranní svítilna - Postranní svítilna s možností bílého a červeného světla a silný magnetický úchyt, kolem kterého se může tělo baterky otáčet o 360°, přinášejí nové a různorodé využití baterky především při práci i outdoorových aktivitách. Kromě tří nastavitelných stupňů – 200lm, 20lm a 6lm (pouze červené světlo) – má postranní svítilna i mód světelné signalizace. Blikajícím bílým, nebo červeným světlem můžete označit odstavené auto či cokoliv, co je třeba bezpečně označit ve tmě. Zdroj baterky vydrží v tomto módu až 90 hodin.

Ochranný prostředek - Pokud se ocitnete v ohrožení, jediným stiskem aktivujete nouzový mód. Pronikavý alarm má odstrašující účinky a zároveň přitáhne pozornost kolemjdoucích lidí k situaci. Silným oslepujícím světlem z přední a postranní svítilny můžete útočníka oslnit.

Jedním tlačítkem ovládáte všechny funkce baterky.

  • Půl vteřiny – aktivace světla

  • 2,5 vteřiny – aktivace alarmu

  • Jednoklik – přecházíte mezi jednotlivými světelnými stupni

  • Dvouklik – přepínání mezi přední a boční svítilnou

Powerbanka jako bonus na závěr

Baterka má vlastní vestavěnou baterii. Ať už jste tedy doma nebo na cestách, stačí baterku připojit k jakémukoliv zdroji elektřiny přes Type-C a jednoduše za 3.5 hodiny dobít na plnou kapacitu. Zároveň vám umožňuje opačný proces, a to že si z ní jako z powerbanky můžete dobít jiná zařízení.

Materiál: letecký hliník 6061-T6

Rozměr: 34x160,5 mm

Kapacita baterie: 2600 mAh (3,6V)

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro dědečka
Barva: Černá
Chci dárek pro: Dědečka, Tatínka, Maminku, Děti, K pasování na myslivce, K pasování krále honu, Babičku
Materiál konstrukce: hliník
Typ dárku: Praktické dárky
Výdrž baterie: 10-20

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: